Öne Çıkan Yayın

thegoodcaster.com nasıl kaldırılır

C:\Users\kullanıcıAdı\AppData\Local\Temp  klasörü içinde bulunan tüm dosya ve klasörleri temizleyin, özellikle  CHanaiz.exe dosyasını bulup silin, is-T5O8k.tmp\CHanaiz.exe gibi bir yolda olabilir, eğer silemezseniz, görev yöneticisini görev çubuğuna sağ tıklatıp veya ctrl+üst+esc tıklayıp açın ve orada bu dosyayı durdurun, çalıştırı açın, pencere tuşu + r veya başlat menüsünde aramaya msconfig.exe yazıp açılan pencerede başlatma sekmesine gidin ve orada şüpheli olan gereksiz olan başlatımların işaretlerini kaldırın, açıkca söylemek gerekirse bende sadece avast işaretli diğer herşeyin işaretini kaldırdım, başlangıçta açılmasını istediğiniz herhangibir program varsa onları bırakın gerisini kaldırın ve uygula deyin bilgisayarı yeniden başlatın.

Adsense sizi hazır duruma getirmek için çalışıyoruz.

Adsense sizi hazır duruma getirmek için çalışıyoruz.

Adsense giriş yapmayı denediğiniz de aşağıdaki gibi bir sorun ile mi karşılaşıyorsunuz;


Sizi hazır duruma getirmek için çalışıyoruz.

Bu işlem genellikle bir günden kısa sürer ancak bazı durumlarda biraz daha zaman alabilir. Tüm işlemler tamamlandığında bilgilendirileceksiniz. Sonrasında reklam yerleştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.Bunun bir sebebi reklam kodlarını pub- nonuz ile beraber reklam kodunu sayfanıza yerleştirmemenizdir,  pub-nonuzu giriş ekranında url kısmında bulabilirsiniz, bir ikinci sebebi ise yeterince içerik olmayışıdır, güncellemeye devam edin sitenizi, başka da incelemeler yapılıyor güvenlik sebebiyle, boş kullanıcılar çıkmasın diye, yılmayın tekrar başvuru yapın güncellemelere devam edin.

----------------------------------------------------------------------

03.09.2019 son düzenleme

Bir kaç hafta bekledikten sonra aşağıdaki gibi bir sonuç çıkmaya başladı

Bu işlem genellikle birkaç gün sürer, ancak bazı durumlarda bu süre 2 haftaya kadar çıkabilir. Her şey hazır olduğunda sizi bilgilendireceğiz. Sonrasında, sitenize reklam yerleştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Bunun üzerine üst sol tarafta bulunan çizgi şeklindeki menü ikonuna tıkladım ve hesap -> ayarlar -> hesap bilgilerimi tıkladım ve orada yazan pub nosu ile bir reklam kodu bulup ona uyarlayıp siteme ekledim ve ardından  hesap -> ayarlar ->  kişisel ayarlar yazan yeri tıkladım ve ad soyadımı yazmadığımı gördüm onu düzelttim ve telefon numaramı başına +90 yazarak girdim yoksa kabul etmiyordu ve düzelttim şimdi yine beklemeye başladım.

Yorumlar

Popular Posts

thegoodcaster.com nasıl kaldırılır

Sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı hatası çözümü