Öne Çıkan Yayın

Doge coin nedir

 Piyasa da bulunan toplam adeti : 128,150,161,816 29.01.2021 tarihi itibari ile fiyatı : 0,047 Dolar veya 0,34 TL Peki Doge coin nedir? Doge meşhur bir internet fenomeni olan bir köpektir aslında, coin ise bozuk para demektir, kripto para piyasasında en popüler alt coinlerden birisidir, alt coin denmesinin sebebi ise asıl kripto piyasası başladığında bitcoin ile başladığından onun için asıl coin üst coin demeleridfir, sonradan çıkanların hepsi alt coin oldu. Peki doge göndermek için cüzdan no nasıl birşeydir yazmak güvenlimidir? Hayır bir sıkıntı olmaz mesela aşağıda görüğünüz bir cüzdan adresidir bu site için ders çalışma niteliğinde kurulmuş bir cüzdan için oluşturulmuş adrestir kesinlikle yardım kabul etmiyoruz zaten izinsiz yardım suçtur ancak nasıl göründüğünü anlamanız açısından bırakıyorum aşağıya. Peki nasıl doge gönderilir, öncelikle üye olduğunuz kripto sitesinde para çek deyip kripto seçeneğine tıklayıp ardından aşağıdaki gibi bir alıcı adresi yazıp miktarı yazıp gönderiyors

Adsense sizi hazır duruma getirmek için çalışıyoruz.

Adsense sizi hazır duruma getirmek için çalışıyoruz.

Adsense giriş yapmayı denediğiniz de aşağıdaki gibi bir sorun ile mi karşılaşıyorsunuz;


Sizi hazır duruma getirmek için çalışıyoruz.

Bu işlem genellikle bir günden kısa sürer ancak bazı durumlarda biraz daha zaman alabilir. Tüm işlemler tamamlandığında bilgilendirileceksiniz. Sonrasında reklam yerleştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.Bunun bir sebebi reklam kodlarını pub- nonuz ile beraber reklam kodunu sayfanıza yerleştirmemenizdir,  pub-nonuzu giriş ekranında url kısmında bulabilirsiniz, bir ikinci sebebi ise yeterince içerik olmayışıdır, güncellemeye devam edin sitenizi, başka da incelemeler yapılıyor güvenlik sebebiyle, boş kullanıcılar çıkmasın diye, yılmayın tekrar başvuru yapın güncellemelere devam edin.

----------------------------------------------------------------------

03.09.2019 son düzenleme

Bir kaç hafta bekledikten sonra aşağıdaki gibi bir sonuç çıkmaya başladı

Bu işlem genellikle birkaç gün sürer, ancak bazı durumlarda bu süre 2 haftaya kadar çıkabilir. Her şey hazır olduğunda sizi bilgilendireceğiz. Sonrasında, sitenize reklam yerleştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Bunun üzerine üst sol tarafta bulunan çizgi şeklindeki menü ikonuna tıkladım ve hesap -> ayarlar -> hesap bilgilerimi tıkladım ve orada yazan pub nosu ile bir reklam kodu bulup ona uyarlayıp siteme ekledim ve ardından  hesap -> ayarlar ->  kişisel ayarlar yazan yeri tıkladım ve ad soyadımı yazmadığımı gördüm onu düzelttim ve telefon numaramı başına +90 yazarak girdim yoksa kabul etmiyordu ve düzelttim şimdi yine beklemeye başladım.

Yorumlar

Popular Posts

Doge coin nedir

Adres değişikliği nasıl yapılır

Godaddy com'da alan adı değişikliği nasıl yapılır