Öne Çıkan Yayın

Doge coin nedir

 Piyasa da bulunan toplam adeti : 128,150,161,816 29.01.2021 tarihi itibari ile fiyatı : 0,047 Dolar veya 0,34 TL Peki Doge coin nedir? Doge meşhur bir internet fenomeni olan bir köpektir aslında, coin ise bozuk para demektir, kripto para piyasasında en popüler alt coinlerden birisidir, alt coin denmesinin sebebi ise asıl kripto piyasası başladığında bitcoin ile başladığından onun için asıl coin üst coin demeleridfir, sonradan çıkanların hepsi alt coin oldu. Peki doge göndermek için cüzdan no nasıl birşeydir yazmak güvenlimidir? Hayır bir sıkıntı olmaz mesela aşağıda görüğünüz bir cüzdan adresidir bu site için ders çalışma niteliğinde kurulmuş bir cüzdan için oluşturulmuş adrestir kesinlikle yardım kabul etmiyoruz zaten izinsiz yardım suçtur ancak nasıl göründüğünü anlamanız açısından bırakıyorum aşağıya. Peki nasıl doge gönderilir, öncelikle üye olduğunuz kripto sitesinde para çek deyip kripto seçeneğine tıklayıp ardından aşağıdaki gibi bir alıcı adresi yazıp miktarı yazıp gönderiyors

Yardım Etmek Duygusu

Bazı insanlar, imkanları eğer iyiyse 1 liralık bir imkan olabilir bu ve bir şişe su alıp koyacak bir yere hayvanlar içsin diye koymak veya suya hasret bir ağacı bitkiyi sulamak olur bu fark etmez, elbetteki yardımsever olarak etraflarında gördüklerine yardım etmek isteyebiliyorlar, tabi bu doğal bir insan halidir.

Birileri de bu duruma karışıyor. Vay ben daha kötü durumdayım, yok o aslında çok iyi durumda, o hayvanlar zaten su buluyor veya hayvanları sevmiyorum yardım etmeyin veya buraya alıştırmayın veya o ağaca o suyu boşa döktün şudur budur gibisinden.

Hem yardım edene hem edilene karışıyorlar.

Bu karışma işi doğru değildir.Yorumlar

Popular Posts

Doge coin nedir

Adres değişikliği nasıl yapılır

Adsense başvuruyu iptal edip tekrar başvurmak