Öne Çıkan Yayın

Doge coin nedir

 Piyasa da bulunan toplam adeti : 128,150,161,816 29.01.2021 tarihi itibari ile fiyatı : 0,047 Dolar veya 0,34 TL Peki Doge coin nedir? Doge meşhur bir internet fenomeni olan bir köpektir aslında, coin ise bozuk para demektir, kripto para piyasasında en popüler alt coinlerden birisidir, alt coin denmesinin sebebi ise asıl kripto piyasası başladığında bitcoin ile başladığından onun için asıl coin üst coin demeleridfir, sonradan çıkanların hepsi alt coin oldu. Peki doge göndermek için cüzdan no nasıl birşeydir yazmak güvenlimidir? Hayır bir sıkıntı olmaz mesela aşağıda görüğünüz bir cüzdan adresidir bu site için ders çalışma niteliğinde kurulmuş bir cüzdan için oluşturulmuş adrestir kesinlikle yardım kabul etmiyoruz zaten izinsiz yardım suçtur ancak nasıl göründüğünü anlamanız açısından bırakıyorum aşağıya. Peki nasıl doge gönderilir, öncelikle üye olduğunuz kripto sitesinde para çek deyip kripto seçeneğine tıklayıp ardından aşağıdaki gibi bir alıcı adresi yazıp miktarı yazıp gönderiyors

blogger url türkçe karakter sorunu çözümü

Öcelikle  Ayarlar -> diğer tıklanıp aşağıdaki seçim yapılacak.

Başlık Bağlantılarını ve Ek Bağlantıları Etkinleştir ? Yazan yerde Evet'i seçiyoruz.

Sonra bir yazı hazırlarken yayınla butonuna tıklamadan önce, sağ tarafta bulunan bağlantılar menüsüne tıklayıp özel kalıcı bağlantıyı seçiyoruz ve elle düzeltme yaptıktan sonra yayınla diyoruz.

Eğer daha önce yayında olan bir içeriğimiz var ise o zaman düzenle dedikten sonra üst tarafta sağda bulunan taslağa dönüştür'e tıklıyoruz ve url düzenlememizi yapıyoruz ve yayınla diyoruz.

Yorumlar

Popular Posts

Doge coin nedir

Adres değişikliği nasıl yapılır

Adsense başvuruyu iptal edip tekrar başvurmak