Öne Çıkan Yayın

thegoodcaster.com nasıl kaldırılır

C:\Users\kullanıcıAdı\AppData\Local\Temp  klasörü içinde bulunan tüm dosya ve klasörleri temizleyin, özellikle  CHanaiz.exe dosyasını bulup silin, is-T5O8k.tmp\CHanaiz.exe gibi bir yolda olabilir, eğer silemezseniz, görev yöneticisini görev çubuğuna sağ tıklatıp veya ctrl+üst+esc tıklayıp açın ve orada bu dosyayı durdurun, çalıştırı açın, pencere tuşu + r veya başlat menüsünde aramaya msconfig.exe yazıp açılan pencerede başlatma sekmesine gidin ve orada şüpheli olan gereksiz olan başlatımların işaretlerini kaldırın, açıkca söylemek gerekirse bende sadece avast işaretli diğer herşeyin işaretini kaldırdım, başlangıçta açılmasını istediğiniz herhangibir program varsa onları bırakın gerisini kaldırın ve uygula deyin bilgisayarı yeniden başlatın.

flickr'da url kullanıcı adı nasıl eklenir

Sağ üstte yer alan menüden Settings'e girip veya aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.flickr.com/account/

Sonrada sayfanın en altında bulunan

Your real name is 
Your display name is


Yazan yerin altında bulunan Web addresses yazan yerdeki linke tıklayıp profil ve photo kullanıcı adınızı oluşturabilirsiniz.

Your account has been reviewed as safe by Flickr staff. What does this mean? Web addresses Create your own memorable Flickr web address! It's an easy way to share your Flickr profile and your photostream with your friends.


Sonuç böyle birşey olacak

Web addresses

Yorumlar

Popular Posts

thegoodcaster.com nasıl kaldırılır

Sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı hatası çözümü

Adsense sizi hazır duruma getirmek için çalışıyoruz.