Öne Çıkan Yayın

Doge coin nedir

 Piyasa da bulunan toplam adeti : 128,150,161,816 29.01.2021 tarihi itibari ile fiyatı : 0,047 Dolar veya 0,34 TL Peki Doge coin nedir? Doge meşhur bir internet fenomeni olan bir köpektir aslında, coin ise bozuk para demektir, kripto para piyasasında en popüler alt coinlerden birisidir, alt coin denmesinin sebebi ise asıl kripto piyasası başladığında bitcoin ile başladığından onun için asıl coin üst coin demeleridfir, sonradan çıkanların hepsi alt coin oldu. Peki doge göndermek için cüzdan no nasıl birşeydir yazmak güvenlimidir? Hayır bir sıkıntı olmaz mesela aşağıda görüğünüz bir cüzdan adresidir bu site için ders çalışma niteliğinde kurulmuş bir cüzdan için oluşturulmuş adrestir kesinlikle yardım kabul etmiyoruz zaten izinsiz yardım suçtur ancak nasıl göründüğünü anlamanız açısından bırakıyorum aşağıya. Peki nasıl doge gönderilir, öncelikle üye olduğunuz kripto sitesinde para çek deyip kripto seçeneğine tıklayıp ardından aşağıdaki gibi bir alıcı adresi yazıp miktarı yazıp gönderiyors

flickr'da url kullanıcı adı nasıl eklenir

Sağ üstte yer alan menüden Settings'e girip veya aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.flickr.com/account/

Sonrada sayfanın en altında bulunan

Your real name is 
Your display name is


Yazan yerin altında bulunan Web addresses yazan yerdeki linke tıklayıp profil ve photo kullanıcı adınızı oluşturabilirsiniz.

Your account has been reviewed as safe by Flickr staff. What does this mean? Web addresses Create your own memorable Flickr web address! It's an easy way to share your Flickr profile and your photostream with your friends.


Sonuç böyle birşey olacak

Web addresses

Yorumlar

Popular Posts

Doge coin nedir

Adres değişikliği nasıl yapılır

Adsense başvuruyu iptal edip tekrar başvurmak