Öne Çıkan Yayın

thegoodcaster.com nasıl kaldırılır

C:\Users\kullanıcıAdı\AppData\Local\Temp  klasörü içinde bulunan tüm dosya ve klasörleri temizleyin, özellikle  CHanaiz.exe dosyasını bulup silin, is-T5O8k.tmp\CHanaiz.exe gibi bir yolda olabilir, eğer silemezseniz, görev yöneticisini görev çubuğuna sağ tıklatıp veya ctrl+üst+esc tıklayıp açın ve orada bu dosyayı durdurun, çalıştırı açın, pencere tuşu + r veya başlat menüsünde aramaya msconfig.exe yazıp açılan pencerede başlatma sekmesine gidin ve orada şüpheli olan gereksiz olan başlatımların işaretlerini kaldırın, açıkca söylemek gerekirse bende sadece avast işaretli diğer herşeyin işaretini kaldırdım, başlangıçta açılmasını istediğiniz herhangibir program varsa onları bırakın gerisini kaldırın ve uygula deyin bilgisayarı yeniden başlatın.

Gelir testi nasıl yaptırılır

İlk önce adreste kayıtlı olunan ilçe kaymakamlığına bağlı sosyal yardımlaşma gelir testi bölümü vakfı her neyse ona gideceksiniz, sonra bir ön bilgi alınır sizden ufak tefek sorular sorulur, evde kaç kişi yaşıyorsunuz, kaç kişi çalışıyor ne kadar maaş alıyor gibisinden, sonra bir forum doldurtulur, bu form için yanınızda hesap makinası götürmeniz gerekir, çünkü ailedeki gelir ve giderlerin yıllık miktarının yazılması istenir, ben boş bir kağıda çarpma işlemi yaptım onlarıda eve getirdim hepsi yanlış çıktı. :)

Bir yılda giyim harcamasına mesela 3 kişi için 100 tl yazdım biz giydikmi 5-10 sene giyeriz hala liseden kalma tişörtü pantolonu bile giyiyorum sonuçta, ordan sizi yan odaya sevk ederler beni 7-8 kişi karşıladı, içlerinden birisi detaylıca sorular sordu, ister istemez özel hayata dair şeyler paylaştım.

Sonrada eve geleceklerini kabul ediyorum diye imzam olan kağıdı alıp yarısını yırtıp bana verdiler ve bir hafta sonra sonucunuz açıklanır dediler.

Bu araba evde yaşayan 3ncü kişi kız olduğundan onu ata erkil sistem olduğundan herhalde saymadılar evde 2 kişi yaşıyor olarak bakacağız dediler, sanki o üçüncü kişi yiyip içmiyor, evin geliri üçe bölünüyor, hatta birde kedimiz var söylemeyi unuttum, bazen en ucuzundan tavuk ciğeri yer gerisi hep sakatat, onuda hesaplamaları gerek.

Kısacası üniversiteler ne bölümler var, felsefe, fizik, matematik, ama ben böyle edebiyat görmedim sistem böyle dediler bitti olay. Bakalım eve gelecekler mi gelirlerse ne olacak.

Yorumlar

Popular Posts

thegoodcaster.com nasıl kaldırılır

Sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı hatası çözümü

Adsense sizi hazır duruma getirmek için çalışıyoruz.