Öne Çıkan Yayın

Doge coin nedir

 Piyasa da bulunan toplam adeti : 128,150,161,816 29.01.2021 tarihi itibari ile fiyatı : 0,047 Dolar veya 0,34 TL Peki Doge coin nedir? Doge meşhur bir internet fenomeni olan bir köpektir aslında, coin ise bozuk para demektir, kripto para piyasasında en popüler alt coinlerden birisidir, alt coin denmesinin sebebi ise asıl kripto piyasası başladığında bitcoin ile başladığından onun için asıl coin üst coin demeleridfir, sonradan çıkanların hepsi alt coin oldu. Peki doge göndermek için cüzdan no nasıl birşeydir yazmak güvenlimidir? Hayır bir sıkıntı olmaz mesela aşağıda görüğünüz bir cüzdan adresidir bu site için ders çalışma niteliğinde kurulmuş bir cüzdan için oluşturulmuş adrestir kesinlikle yardım kabul etmiyoruz zaten izinsiz yardım suçtur ancak nasıl göründüğünü anlamanız açısından bırakıyorum aşağıya. Peki nasıl doge gönderilir, öncelikle üye olduğunuz kripto sitesinde para çek deyip kripto seçeneğine tıklayıp ardından aşağıdaki gibi bir alıcı adresi yazıp miktarı yazıp gönderiyors

Hastalıklar ve beraberin de gelen korku duygusu

Bir çoğumuz çeşitli hastalıklara yakalanırız ve korkmaya başlarız, örneğin dişimiz ağrır, en kötüsünü düşünürüz felç bile kalan var, ölen var, çenesini komple aldıran var, başka sorunlar olur, iltihap kapar, gibisinden, küçük bir renkte iz çıkar acaba kansermi oluyorum deriz, bir kitle denk gelir elimize bu nedir tümörmü yoksa deriz, gözümüz biraz görmekte sorun yaşasa körmü olacağız deriz ve tüm bunlarla birlikte bir korku yayılır içimize.

Aslında haksız değiliz, belki de hiç bulamadığımız işi artık bi daha da bulamayacağızdır veya henüz birikimimiz güvencemiz bile olmadan birde işsiz kalacağız veya evlenemeyeceğiz veya terkedileceğiz veya çoluk çocuk perişan olacak, hayallerimize kavuşamayacağız, heyecan duyamayacağız hayattan.

Sağlık dost ise onu kaybetmek düşmandır dersek yanılmayız, düşmanların ilk hedefi yaralamak veya öldürmek veya aç susuz bırakıp sağlığımızı bozmaktır, öyleyse düşmandan korkmamamız gerekmez mi? Elbette korku bazen faydalıdır insan daha dikkatli olur, fakat herşeyin aşırısı zarardır, yapmamız gerekeni bildikten sonra daha fazla korkmak düşmanı sevindirir ancak.

Güçlü olmalıyız korksak bile.

Yorumlar

Popular Posts

Doge coin nedir

Adres değişikliği nasıl yapılır

Adsense başvuruyu iptal edip tekrar başvurmak