Öne Çıkan Yayın

Doge coin nedir

 Piyasa da bulunan toplam adeti : 128,150,161,816 29.01.2021 tarihi itibari ile fiyatı : 0,047 Dolar veya 0,34 TL Peki Doge coin nedir? Doge meşhur bir internet fenomeni olan bir köpektir aslında, coin ise bozuk para demektir, kripto para piyasasında en popüler alt coinlerden birisidir, alt coin denmesinin sebebi ise asıl kripto piyasası başladığında bitcoin ile başladığından onun için asıl coin üst coin demeleridfir, sonradan çıkanların hepsi alt coin oldu. Peki doge göndermek için cüzdan no nasıl birşeydir yazmak güvenlimidir? Hayır bir sıkıntı olmaz mesela aşağıda görüğünüz bir cüzdan adresidir bu site için ders çalışma niteliğinde kurulmuş bir cüzdan için oluşturulmuş adrestir kesinlikle yardım kabul etmiyoruz zaten izinsiz yardım suçtur ancak nasıl göründüğünü anlamanız açısından bırakıyorum aşağıya. Peki nasıl doge gönderilir, öncelikle üye olduğunuz kripto sitesinde para çek deyip kripto seçeneğine tıklayıp ardından aşağıdaki gibi bir alıcı adresi yazıp miktarı yazıp gönderiyors

İddaa Kupon Tuzakları!

İddaa diğer şans oyunları (sayısal loto, on numara, spor toto vs) gibi paylaşılan bir ikramiyeye sahip değildir, bu yüzden hazır kupon vereceğini söyleyenlerin yardımlaşmaktan çok başka çıkarları olduğu apaçık ortadadır, madem yardım ediyorlar versinler kuponu isteyen aynısını oynasın ve aynı miktar ikramiyeyi kazansın.

Hem madem yüksek miktar ikramiye vaad ediyorlar, öyle ise önce kendileri oynayıp tuttursun ve para üstüne para kazansınlar, parası hiç olmayan ve bulacak bir yol yöntem, satacak bir malı, çalışacak bir gücü olmayan insanlarsa eğer o zaman, bunu söylemeleri ve önce güven vermeleri gerekir. Paraları var ve kuponlarına güveniyorlarsa neden yardımcı olmak için çabalayıp birde para istiyorlar?

En doğru ve ücretsiz iddaa kuponu paylaşım siteleri iddaa'nın resmi bayileridir, bunlardan birisi nesine.com'dur ki kupondaş adlı bölümde siteye ücretsiz üye olanlar kuponlarını paylaşmaktadırlar ve hergün onlarca kuponu orada bulabilirsiniz ve bazı şahıslar kazandıkları kuponlarla dereceye dahi girebilmektedir. Bu kuponları görmek ve aynısnı oynamak içinde herhangibir ücret istenmemektedir.

Sosyal hayatı bozuk olan, denize düşen yılana sarılır diyen, son çare üfürükçü hocadır diyen, insanları tuzağa düşürmek için bekleyen bir dolu dolandırıcı vardır, aşağıdaki videoda nasıl kandırdıklarına dair bir anlatım mevcuttur.

Yorumlar

Popular Posts

Doge coin nedir

Adres değişikliği nasıl yapılır

Godaddy com'da alan adı değişikliği nasıl yapılır