Öne Çıkan Yayın

thegoodcaster.com nasıl kaldırılır

C:\Users\kullanıcıAdı\AppData\Local\Temp  klasörü içinde bulunan tüm dosya ve klasörleri temizleyin, özellikle  CHanaiz.exe dosyasını bulup silin, is-T5O8k.tmp\CHanaiz.exe gibi bir yolda olabilir, eğer silemezseniz, görev yöneticisini görev çubuğuna sağ tıklatıp veya ctrl+üst+esc tıklayıp açın ve orada bu dosyayı durdurun, çalıştırı açın, pencere tuşu + r veya başlat menüsünde aramaya msconfig.exe yazıp açılan pencerede başlatma sekmesine gidin ve orada şüpheli olan gereksiz olan başlatımların işaretlerini kaldırın, açıkca söylemek gerekirse bende sadece avast işaretli diğer herşeyin işaretini kaldırdım, başlangıçta açılmasını istediğiniz herhangibir program varsa onları bırakın gerisini kaldırın ve uygula deyin bilgisayarı yeniden başlatın.

İddaa Kupon Tuzakları!

İddaa diğer şans oyunları (sayısal loto, on numara, spor toto vs) gibi paylaşılan bir ikramiyeye sahip değildir, bu yüzden hazır kupon vereceğini söyleyenlerin yardımlaşmaktan çok başka çıkarları olduğu apaçık ortadadır, madem yardım ediyorlar versinler kuponu isteyen aynısını oynasın ve aynı miktar ikramiyeyi kazansın.

Hem madem yüksek miktar ikramiye vaad ediyorlar, öyle ise önce kendileri oynayıp tuttursun ve para üstüne para kazansınlar, parası hiç olmayan ve bulacak bir yol yöntem, satacak bir malı, çalışacak bir gücü olmayan insanlarsa eğer o zaman, bunu söylemeleri ve önce güven vermeleri gerekir. Paraları var ve kuponlarına güveniyorlarsa neden yardımcı olmak için çabalayıp birde para istiyorlar?

En doğru ve ücretsiz iddaa kuponu paylaşım siteleri iddaa'nın resmi bayileridir, bunlardan birisi nesine.com'dur ki kupondaş adlı bölümde siteye ücretsiz üye olanlar kuponlarını paylaşmaktadırlar ve hergün onlarca kuponu orada bulabilirsiniz ve bazı şahıslar kazandıkları kuponlarla dereceye dahi girebilmektedir. Bu kuponları görmek ve aynısnı oynamak içinde herhangibir ücret istenmemektedir.

Sosyal hayatı bozuk olan, denize düşen yılana sarılır diyen, son çare üfürükçü hocadır diyen, insanları tuzağa düşürmek için bekleyen bir dolu dolandırıcı vardır, aşağıdaki videoda nasıl kandırdıklarına dair bir anlatım mevcuttur.

Yorumlar

Popular Posts

thegoodcaster.com nasıl kaldırılır

Sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı hatası çözümü

Adsense sizi hazır duruma getirmek için çalışıyoruz.