Öne Çıkan Yayın

Doge coin nedir

 Piyasa da bulunan toplam adeti : 128,150,161,816 29.01.2021 tarihi itibari ile fiyatı : 0,047 Dolar veya 0,34 TL Peki Doge coin nedir? Doge meşhur bir internet fenomeni olan bir köpektir aslında, coin ise bozuk para demektir, kripto para piyasasında en popüler alt coinlerden birisidir, alt coin denmesinin sebebi ise asıl kripto piyasası başladığında bitcoin ile başladığından onun için asıl coin üst coin demeleridfir, sonradan çıkanların hepsi alt coin oldu. Peki doge göndermek için cüzdan no nasıl birşeydir yazmak güvenlimidir? Hayır bir sıkıntı olmaz mesela aşağıda görüğünüz bir cüzdan adresidir bu site için ders çalışma niteliğinde kurulmuş bir cüzdan için oluşturulmuş adrestir kesinlikle yardım kabul etmiyoruz zaten izinsiz yardım suçtur ancak nasıl göründüğünü anlamanız açısından bırakıyorum aşağıya. Peki nasıl doge gönderilir, öncelikle üye olduğunuz kripto sitesinde para çek deyip kripto seçeneğine tıklayıp ardından aşağıdaki gibi bir alıcı adresi yazıp miktarı yazıp gönderiyors

Siyaset Nedir

Siyaset veya politika, devlet işlerini düzenleme ve yürütme sanatıyla ilgili özel görüş veya anlayış. Siyaset kelimesi Arapça Seyis kelimesinden türemiştir.

İstanbul'dan başka şehirde yaşayan insanlar bazen olur, İstanbul'a tatile gitmek ister, ama etrafına bunu anlatabilmenin yolunu kolay kolay bulamaz, çünkü hepsi fakirdir, o zaman size milli piyango bileti alacağım dedi mi, etrafındakiler yatışır.

Herşeyin hem iyi hem kötü tarafı vardır, yani aynı şey hem iyi hem kötüdür, siyaset yapanlar belli bir çoğunluğu etrafına toplamak için onların işine gelecek şekil de inandırıcı bir hal için de olayları yorumlarlar. Bu yüzden başkası yaptığında kötü dediklerini kendileri yaparken iyi diyebilirler.

Mesela ata binen birisini kötülemek isterlerse, hayvana eziyet ediyor üstüne biniyor, size yapsalar hoşunuza gider mi derler, ama kendileri ata binerken at binilmekten hoşlanır derler onunda özelliği o derler.

Birbirine rakip olan siyasetçilerin en çok başvurduğu yol ise, sadece kendilerinin dinlenilmesidir, böylece kötüledikleri şeyleri kendileri yaparken iyileyebilirler, çünkü kendi taraftarları taraftar olma iç güdüsüyle çıkıp da sorgulayamaz hale gelmiştir.

Kısacası saçma sapan birşey siyaset en iyisi hiç bulaşmamak onlarda ne dese boş seçimimizi yaptıkdan sonra oluşan imkanları en iyi biçimde değerlendirmek gerek. Okula giden dersini çalışsın, işe giden işini düzgün yapsın, herkes kendini güzelce geliştirsin toplum nasılsa başındakilerde onlara göre hizaya gelmeye mecbur olurlar zaten, çünkü onların amaçları toplumu kazanmaktır toplum değişirse siyasetçilerde değişir, ama siyasetçilerin değişmesi toplumun kendini değiştirmesine bir etki yapmaz sadece zaten siyaset odur.

Yorumlar

Popular Posts

Doge coin nedir

Adres değişikliği nasıl yapılır

Godaddy com'da alan adı değişikliği nasıl yapılır